Slapukų politika

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kuriuos jūsų naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš lankomos svetainės ir išsaugo įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti jūsų naršymo įpročius, veiksmus ir nustatymus, kad galėtumėte naudotis visomis svetainės galimybėmis. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi svetainėje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją, kad būtų nustatytas svetainės lankytojų skaičius.

 

Edevita.lt svetainėje naudojami dviejų tipų slapukai:

  • Seanso slapukai skirti svetainės veikimui pagerinti ir anoniminei bendro pobūdžio informacijai apie naudojimąsi interneto svetaine rinkti. Šie slapukai yra laikini ir išnyksta išėjus iš interneto svetainės ar užvėrus naršyklę.
  • Nuolatiniai slapukai skirti svetainės lankytojų elgsenai analizuoti ir bendrojo pobūdžio statistikai rinkti, kad būtų nustatytas lankytojų skaičius, aplankyti puslapiai, svetainėje praleistas laikas, iš kur lankytojai pateko į svetainę.

Slapukai nesuteikia leidimo stebėti visko, ką daro svetainės lankytojas.

 

Edevita.lt svetainėje naudojami slapukai:

Slapuko pavadinimasPaskirtisGaliojimo laikas
_gaNaudojamas lankytojams atskirti.2 metai
_gidNaudojamas lankytojams atskirti.24 valandos
devicePixelRatioNaudojamas tam, kad svetainė reaguotų į lankytojo ekrano dydį.1 savaitė

 

Naršydami edevita.lt svetainėje sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti į jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Šį sutikimą bet kada galite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tai padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose, kurių nuorodos pateiktos žemiau.

Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

 

Atsakymai į jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos kiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@edevita.lt